Brinkvej 8 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Rødvig Stevns - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rødvig Stevns. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Rødvig Stevns er villaen på Brinkvej 8 nu til salg. Denne rummelige bolig på 196 kvadratmeter byder på 5 værelser. Beliggende på en grund på 1003 kvadratmeter, tilbyder villaen en ideel kombination af indendørs og udendørs plads til en pris på 6.695.000 kr.

Et andet nyt tilbud i området er fritidshuset på Langager 25. Med sine 76 kvadratmeter fordelt på 3 værelser, tilbyder det en hyggelig atmosfære. Grunden er en smule større med 1029 kvadratmeter, hvilket giver god plads til udendørs aktiviteter. Huset kan erhverves for 2.495.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga