Canaja Gold vin til 49 kr. og klementiner til 12 kr. hos DagliBrugsen

dato

Vi har set nærmere på tilbuddene fra DagliBrugsen i Rødvig Stevns og fremhæver her nogle af de bedste. Gør en god handel på Canaja Gold vin eller få friske klementiner til en skarp pris.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned til DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Canaja Gold vin til kun 49 kr.

Gør et kup hos DagliBrugsen med Canaja Gold vin fra Veneto, Italien. Du sparer hele 73,95 kr. pr. flaske, som nu kan købes til kun 49 kr. pr. flaske. Dette tilbud gælder fra fredag den 24. oktober til torsdag den 6. november.

DagliBrugsen: Friske klementiner til 12 kr. pr. net

Få smagen af solrige Spanien med klementiner, klasse 1, til kun 12 kr. for et net på 750 g. Tilbuddet er tilgængeligt fra fredag den 24. oktober til torsdag den 6. november.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.